görsel teknoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
görsel teknoloji

görüntü sistemleri

AnasayfaAnasayfa  www.elyapımıprowww.elyapımıpro  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

uygun lcd modelleri

YazarMesaj
korhanaslan
Admin
korhanaslan

uygun lcd modelleri Empty
MesajKonu: uygun lcd modelleri   uygun lcd modelleri EmptyPtsi Şub. 23, 2009 10:23 am

El yapımı projeksiyonda ullanılan lcdlerin bazı modellerini veriyorum,

sunny at 4270 - 4470- 4570- 4370- kısacası sunny 7inç lcdlerin çoğu bu işi için uygundur.

jameson js-79 ben bazı modellerini kullandım ama en ideali bu modeli.

premier, enim en nefret ttiğim lcd modelidir, bu iş için kullanılanlardan yüzde 80i arıza vermiştir, ama arıza derken cihazda pırpırlanma yapıyor, kendi kasasına takıldığında ise sorunsuz çalışıyor. Yani bu lcd modeli bize uygun değil,

premier ile aynı iç yapısına sahip olan farklı markalarda var, adamlar kartı aynı kullanıp kendi markalarını basmışlar, bahsi geçen kart iki kontrol kartından oluşuyor, resmini en kısa zananda buraya koyucam.

8inç lcdlerin neredeyse tamamında lcdyi ayıran iki adet fleksi çıkar, birisi ince olan aynı pin sayılı flexi ile uzatılarak kullanılır. Bunlar genelde yğksek çözünürlüklüdür, 800 e 460gibi. Vga çıkışlarıda mevcuttur. Marka olarak çok çeşitleri olsada iç yapsı olarak aynıdır. starsuzika, premier, gibi marka adı altında satılırlar.

uygun lcd modelleri
1 sayfadaki 1 sayfası